Викрили двох псевдополіцейських “лнр”

Викли двох псевдополіцейських “лнр”

За процесуального керівництва Сватівської та Щастинської окружних прокуратур Луганської області двом псевдополіцейським так званої "лнр" повідомлено про підозру у колабораційній діяльності ( ч. 7 ст. 111-1 КК України). Про це повідомляє пресслужба Луганської обласної прокуратури.

Слідством встановлено, що у період воєнного стану підозрювані почали співрацювати з окупаційної владою рф та обійняли посади у незаконно створених правоохоронних органах.

У червні 2022 року 45-річний мешканець смт Станиця Луганська Щастинського району добровільно обійняв посаду "начальника оперативного відділу Станично-Луганського районного відділу внутрішніх справ мвс лнр".

Інший підозрюваний – 42-річний мешканець міста Рубіжне. В аналогічний період часу він присягнув на вірність народу "лнр" та служить окупантам "начальником відділу карного розшуку Троїцького районного відділу внутрішніх справ мвс лнр".

Колаборант

Обидва фігуранти до 2014 року працювали у правоохоронних органах України.

У своїй діяльності підозрювані дотримуються нелегітимних нормативно-правових актів, впроваджених на тимчасово окупованій території.

За протиправну діяльність підозрюваним загрожує 15 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років та з можливою конфіскацією майна.

Також у Сватовому знищили місцеву окупаційну комендатуру, поранені "вагнерівці" вже відмовляються воювати.
 

Ваша оцінка: Нет Середня: 5 (1 голос)